O nas

Jednym z założycieli i jednocześnie dyrektorem Akademii Bezpieczeństwa jest Mirosław Podgórski, absolwent studiów magisterskich na Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Obrony Narodowej. Pasjonat szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Wieloletni działacz na rzecz poprawy stanu branży ochrony osób i mienia. Autor artykułów, blogów poradnikowych, uczestnik konferencji naukowych, programów radiowych i telewizyjnych.

Mirosław Podgórski powiedział:
“Akademia Bezpieczeństwa to placówka powstała w wyniku potrzeb
i wyzwań jakie stawia dzisiejszy świat. Zapotrzebowanie na bezpieczeństwo firm, instytucji a przede wszystkim ludzi z roku na rok rośnie. Wychodząc naprzeciw  tym oczekiwaniom, powołano do życia Akademię Bezpieczeństwa, placówkę, która ma ambicję pomagać innym w tym jak poruszać się w dzisiejszym niebezpiecznym świecie.

Największą siłą Akademii jest wysoko wykwalifikowana kadra pedagogów, instruktorów, wykładowców, trenerów, biegłych sądowych, ekspertów, specjalistów, absolwentów uczelni wyższych takich kierunków i specjalności jak bezpieczeństwo narodowe, zarządzanie, administracja, medycyna, bezpieczeństwo i higiena pracy, ratownictwo medyczne, sztuki walki, strzelectwo. Na tle innych placówek wyróżnia nas to, że wykładowcy Akademii to jednocześnie teoretycy i praktycy aktywnie pracujący w obszarze swoich zainteresowań. ”

Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w miejscu publicznym, w pracy, w domu? Tego dowiesz się tylko w Akademii Bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.


Reklama

Reklama